تبلیغات
.

.
 
پیام رهبری
پیوندهای مفیدتبریز 2018

***برای اطلاع از فعالیتهای روزانه نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان شرقی و مطالب متنوع از بخش کشاورزی استان به کانال تلگرام نظام صنفی استان مراجعه نمایید ***


ابراهیمی مدیرعامل کارخانه تراکتورسازی ایران: درحال حاضر امکان تولید دنباله بندها را نداریم و تصور هم بر این است که تنوع دنباله بندها زیاد و تعداد تقاضا بصرفه نیست. در این زمینه فقط می توانیم نیاز های کشور را وارد کنیم و خدمات پس از فروش آن را تامین نماییم.


به گزارش دبیرخانه نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان شرقی؛ عطااله هاشمی رئیس نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان شرقی به اتفاق مصطفی قنبری و با حضور دبیر نظام صنفی کشاورزی استان و دبیران خانه کشاورز شهرستانها با ابراهیمی مدیرعامل کارخانه تراکتورسازی ایران و عباسی معاون بازرگانی کارخانه در محل کارخانه تراکتورسازی ایران- تبریز دیدار و در خصوص مسائل مهم بخش کشاورزی و مکانیزاسیون کشاورزی به رایزنی پرداختند.


در ابتدای دیدار ابراهیمی مدیرعامل کارخانه تراکتور سازی درخصوص وضعیت فعلی کارخانه و مسائل و مشکلات آن گزارشی ارائه کرد و افزود: کارخانه قبل از سال 1387 بصورت دولتی اداره می شد و از آن سال به بخش خصوصی واگذار شد و مشکلات یکی پس از دیگری خودش را نشان داد.
وی افزود: ما با تلاش شبانه روزی و کار مداوم روی قطعات اکسل توانستیم آن را داخلی سازی کنیم و کلیه قطعاتی را که از خارج وارد می شد بتدریج داخلی سازی کردیم. واکنون در حال تولید تراکتورهای نیمه سنگین و سنگین هستیم و با 200 نمایندگی و مرکز خدمات پس از فروش در خدمت کشاورزان هستیم.
ابراهیمی از مشکلات واردات و مونتاژ تراکتورهای چینی نیز گلایه کرد و گفت: متاسفانه هر روز در گوشه کنار کشور کارخانجات مونتاژ تراکتورهای چینی سبز می شوند که هم از لحاظ کیفیت با محصولات ما قابل رقابت نیستند و هم خدمات پس از فروش مناسبی ندارند اما با این وجود لطمه بزرگی به صنعت تراکتورسازی ایران وارد می شود که در دراز مدت خودش را نشان خواهد داد.
وی به مشکلات کارخانجات خارج از کشور تراکتورسازی ایران هم اشاره کرد و گفت: این کارخانجات در زمان مدیریت دولتی و بر مبنای گسترش همکاریهای سیاسی و اقتصادی تاسیس و راه اندازی شده اند و هزینه های اضافی را بر کارخانه تراکتور سازی تحمیل می کنند ولی ناچار به حفظ آنها هستیم.
مدیرعامل کارخانه تراکتورسازی نیز با اشاره به درخواست تولید دنباله بندهای مورد نیاز بخش کشاورزی افزود: فعلاً ما سیاست تولید تراکتورهای سبک، نیمه سنگین و سنگین را پیگیری می کنیم و درحال حاضر امکان تولید دنباله بندها را نداریم و تصور هم بر این است که تنوع دنباله بندها زیاد و تعداد تقاضا بصرفه نیست. در این زمینه فقط می توانیم نیاز های کشور را وارد کنیم و خدمات پس از فروش آن را تامین نماییم.اهم مسائل مطرح شده توسط رئیس نظام صنفی و دبیر خانه کشاورز
  1. دربحث اقتصادی و بازرگانی بخش کشاورزی آقای مهندس ابراهیمی به عنوان نماینده بخش کشاورزی در اتاق بازرگانی تبریز به رفع مشکلات اقتصادی بخش کمک کنند.
  2. اتاق بازرگانی در بحث بازرگانی و صادرات محصولات کشاورزی مازاد بر مصرف داخلی اقدامات مناسبی را انجام دهد.
  3. در بحث فرآوری انگور به سبزی و کشمش ارزش افزوده اخذ می شود.
  4. نامرغوب بودن دنباله بندهای تولید داخل توسط کارخانه های متفرقه که موجب هدر رفت سرمایه های ملی می شود.
  5. نگرش کارخانه به نیاز بازار داخلی و تولید بر مبنای نیاز و دریافت بازخورد کیفی محصولات از مشتریان و تشکلهای کشاورزی
  6. نظارت اتاق بازرگانی بر واردات محصولات کشاورزی بویژه گندم و میوه


بازدید از قسمتهای مختلف کارخانه

برچسب ها: تراکتورسازی، بازدید، مدیرعامل، خانه کشاورز،
[ دوشنبه 11 مرداد 1395 ] [ 03:27 ب.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره ما

سامانه اطلاع رسانی نظام صنفی کارهای کشاورزی استان آذربایجان شرقی به منظور برقراری ارتباط دو سویه با كشاورزان عضو نظام صنفی كشاورزی و همکاران نظام صنفی در سراسر استان ایجاد و راه اندازی شده است. لذا از كلیه عزیزان درخواست می شود هرگونه اخبار فعالیت ،پرسش و یامشكلات و پیشنهادات خود را ازطریق این سامانه با هیئت مدیره نظام صنفی استان درمیان بگذارند.

برای طرح پیشنهادات وانتقادات و مشكلات خود از گزینه "تماس با ما" استفاده نمایید.همچنین نظرات خود را در مورد هر مطلب می توانید درقسمت " نظر دهید" ارائه كنید.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
صفحات غیرفعال

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :